Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

„Sfotografuj wolność”

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: piątek, 5 lipca, 2013 - 13:22
zaktualizowany: piątek, 30 sierpnia, 2013 - 14:05
„Sfotografuj wolność” konkurs dla uczniów szkół uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych
Centrum Edukacji Europejskiej zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do udziału w indywidualnym konkursie „Sfotografuj wolność”.

To wyjątkowo twórczy projekt - okazja do wyrażenia na autorskiej fotografii własnej wizji oraz pomysłu na to, jak pokazać wolność. Zrób zdjęcie miejsca, przedmiotu/-ów, osób lub sytuacji, które kojarzą ci się z wolnością - jednym z podstawowych i niezbywalnych praw każdego z nas.
Zdjęcia, w formie pliku cyfrowego, w rozdzielczości 300 dpi, w rozszerzeniu TIFF lub JPG, w RGB, prześlij na adres mailowy wolnosc@ceo.org.pl Preferowany są zdjęcia wykonane w poziomie (najlepsze z prac zostaną wydrukowane w formacie 50 x 70 cm). Pamiętaj: maksymalny rozmiar załącznika w mailu nie może przekroczyć 15MB.

Do każdej fotografii dołącz informacje: tytuł fotografii, imię i nazwisko autora, imię i nazwisko nauczyciela-opiekuna, nazwę i dokładny adres szkoły. W tytule maila wpisz, w jakiej kategorii wiekowej startujesz: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna (liczy się ta, do której będziesz uczęszczać w roku szkolnym 2013/2014).

Termin nadsyłania zdjęć do Centrum Edukacji Europejskiej mija 30 sierpnia 2013 roku. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 2 września 2013 roku i opublikowane w serwisie www.ceo.org.pl/mamyprawo/wolnosc

Najlepsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie w Warszawie. Wyróżnieni, młodzi artyści zostaną również zaproszeni na debatę o przełomie z udziałem bohaterów przełomu 1989-1991.

Konkurs współfinansowany jest ze środków Biura Edukacji Miasta St. Warszawa

Regulamin konkursu "Sfotografuj wolność”  http://www.ceo.org.pl/pl/koss/news/regulamin-konkursu-sfotografuj-wolnosc

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
Image icon baner-14.jpg48.88 KB