Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Zaprojektuj miasto - program grantowy dla młodzieży

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: poniedziałek, 18 listopada, 2019 - 09:16
zaktualizowany: wtorek, 3 grudnia, 2019 - 10:12
Zaprojektuj miasto - program grantowy dla młodzieży
Od diagnozy do prototypu - zapraszamy młodzież do udziału w programie grantowym.

Otrzymaj 3 tys. złotych na prototyp rozwiązań i wsparcie specjalistów w procesie projektowym. Design Thinking dla młodzieży! Twórczo i aktywnie pokażemy krok po kroku proces projektowy. Wyzwolimy kreatywność i stworzymy konkretne rozwiązanie dla miasta.
Zastanawiałe(a)ś się kiedyś jak mogłoby wyglądać uniwersalne miasto? Miasto dostępne dla wszystkich, w którym każdy ma szansę poczuć się dobrze. Przestrzeń bez barier i przeszkód. Wspólnie ze specjalistami z różnych dziedzin, w wyniku pięcioetapowego procesu projektowego, wymyślimy uniwersalne rozwiązania dla miasta.

Projekt udowodni, że wynalazcą może zostać każdy, kto podejmuje się twórczych rozwiązań, wsłuchując się jednocześnie w potrzeby odbiorców. Otworzymy młodzież na dialog z miastem i wesprzemy ich pomysłowość.

Każda z grup otrzyma grant do 3000 zł na stworzenie prototypu rozwiązań. Odbędziemy pięć spotkań po 3 godziny każde a cały proces zakończymy w kwietniu 2020 roku,

Warunki uczestnictwa:
Rekrutujemy grupy młodzieży z Warszawy w przedziale wieku 13-19 lat. Grupa może liczyć od 6 osób (niezrzeszone) do 26 (całe klasy). Uczestnictwo w programie jest bezpłatne.
Rekrutacja odbywa się tylko i wyłącznie poprzez wypełnienie ankiety: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5yAuJu2oX2koJWf3ppsoZukevy2s8kDzXCsppD-gtk9WUeA/viewform

Dofinansowano ze środków Urzędu m.st. Warszawy oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie"

Data ogłoszenia: 

poniedziałek, 18 Listopad, 2019