Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Podsumowanie Warszawskiego Konkursu Wiedzy o Zawodach

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
opublikowany: środa, 24 czerwca, 2020 - 15:01
zaktualizowany: środa, 24 czerwca, 2020 - 15:06
Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach "Mój wymarzony zawód" dobiegł końca.

Szanowni Państwo, w  związku z pandemią COVID-19 zmuszeni zostaliśmy do odwołania  uroczystości wręczenia nagród. Dyplomy dla laureatów i wyróżnionych będą do odbioru  od 24 sierpnia 2020 r. w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń przy ul. Starej 4,  po uprzednim umówieniu pod nr tel.  22 628 01 79 w. 24 lub 35. Wszystkim Uczestnikom oraz Opiekunom serdecznie dziękujemy!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu. 

PREZENTACJA:    

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 1-5

I miejsce

Ex-aequo

  • Mikołaj Adamczyk – Szkoła Podstawowa nr 66, Włochy.

Zawód Taksówkarz, opiekun Kamila Smolińska.

  • Blanka Bozio - Szkoła Podstawowa nr 222, Wola.

Zawód Architekt, opiekun Dorota Paciukanis.

  • Szymon Niewiatowski - Szkoła Podstawowa nr 11,  Ursus.

Zawód Strażak, opiekun Magdalena Lewandowska.

Nie przyznano II i III miejsca.

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 6-8

I miejsce:
Ex-aequo

  • Kinga Kalińska – Szkoła Podstawowa nr 385, Wesoła.

Zawód Weterynarz, opiekun Iwona Lipska.

  • Aleksandra Osik – Szkoła Podstawowa nr 189, Rembertów.

Zawód Psycholog,  opiekun Elżbieta Sobiepan.

II miejsce: 

  • Olga Jobda – Szkoła Podstawowa nr 140, Wawer.

Zawód Dziennikarka, opiekun Roma Zielińska.

III miejsce:

Ex-aequo 

  • Aleksandra Śniecikowska – Szkoła Podstawowa nr 66, Włochy.

Zawód Aktorka Dubbingowa, opiekun Kamila Smolińska

  • Wiktor Jan Wierzbiński – Szkoła Podstawowa nr 112, Białołęka.

Zawód Architekt, opiekun Katarzyna Motczyńska.

  • Matylda Tomoń – Szkoła Podstawowa nr 373, Praga-Południe.

Zawód Programistka, opiekun Małgorzata Ostowicz.

 Wyróżnienie:

  • Pola Bogorodź – Szkoła Podstawowa nr 41, Śródmieście.
    Zawód Kontroler ruchu lotniczego, opiekun Agnieszka Miriuk.

Kategoria Szkoły Ponadpodstawowe:

Wyróżnienie:

  • Agata Rosińska XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika. Zawód Kontroler ruchu lotniczego, opiekun Lidia Rychert.
  • Nina Walewska - XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika. Zawód, Dyplomacja- Sztuka Negocjacji opiekun Lidia Rychert .

KOMIKS:

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 1-5

I miejsce: 
Lena Morawska – Szkoła Podstawowa nr  316, Bemowo.
Zawód zawód: animator bajek, opiekun Anna Frindt-Bajson.

II miejsce:

Wiktor Młodawski – Zespół Szkół nr 17, Włochy.
Zawód zawód: od piłkarza do trenera, opiekun Andrzej Brzywca.

 III miejsce:

Gabriela Głogowska – Szkoła Podstawowa nr 110, Białołęka.
Zawód: zawód kierowca ubera: opiekun Karolina Jurys.

Wyróżnienia:

Amelia Sałek – Szkoła Podstawowa nr  382, Ursus.
Zawód: moje wymarzone zawody: opiekun  Magdalena Dąbrowska.

FILM

Kategoria Szkoła Ponadpodstawowa
I miejsce  

  • Klara Gonciarz –  XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika, Wola. Architekt, opiekun Lidia Rychert.

Nie przyznano II i III miejsca.

Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 1-5

I miejsce  

  • Kajetan Sławiński - Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego, Bielany.

Kucharz, opiekun Wioleta Jędrzejczak.

II miejsce 

  • Ida Kostrubiec - Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy, Wola.

Streetworker, opiekun Dorota Paciukanis.

Nie przyznano III miejsca.

Wyróżnienia:

  • Ada Błachnio - Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego, Żoliborz.

Masażysta, opiekun Patrycja Żak-Zaborowska.

  • Pola Kudzinowska - Szkoła Podstawowa nr 364 im. Konstancji Markiewicz, Bemowo.

Weterynarz, opiekun Marta Mankiewicz.


Kategoria Szkoła Podstawowa klasy 6-8

I miejsce  

  • Stanisław Piechota  - Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria", Włochy.

Judoka, opiekun Andrzej Brzywca.

Nie przyznano II i III miejsca.

Wyróżnienia:

  • Maja Włódarczyk - Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej, Wesoła.

Reżyser filmowy, opiekun Katarzyna Celej-Zawadka.

  • Antoni Pliszka – Szkoła Podstawowa nr 168 im. Czesława Niemena, Praga Południe.

Strażak, opiekun Joanna Kulesza.

  • Bartosz Strzałkowski – Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich, Wawer.

Programista, opiekun Katarzyna Chmielewska.

  • Natalia Fiedoruk - Zespół Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "Victoria", Włochy.

Tatuażystka, opiekun Andrzej Brzywca.

 

 

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon wyniki_konkursu_ostateczne.pdf551.86 KB

Miejsce wyświetlania: 

Aktualności