Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Konferencja Muzealna eduAKCJA Warszawy

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 11 września, 2014 - 11:51
zaktualizowany: środa, 1 października, 2014 - 13:12
Konferencja dla nauczycieli Muzealna EDUakcja Warszawy
Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Warszawy, Biuro Kultury m.st. Warszawy, Biuro Edukacji m.st. Warszawy oraz Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń Serdecznie zapraszają nauczycieli wszystkich poziomów nauczania oraz przedstawicieli muzeów zajmujących się edukacją do udziału w konferencji MUZEALNA EDUakcja WARSZAWY.

Konferencja ma na celu prezentację oferty edukacyjnej warszawskich muzeów środowisku oświatowemu oraz integrację edukatorów muzealnych. W ten sposób chcemy stworzyć płaszczyznę do międzyinstytucjonalnych projektów.

W programie: wykład inauguracyjny, prezentacje ofert edukacyjnych warszawskich muzeów, interaktywne zwiedzanie Muzeum Narodowego w Warszawie oraz przerwy kawowe i lunch.

Programy edukacyjne kierowane do przedszkoli i szkół zaprezentują: Muzeum Narodowe w Warszawie, Muzeum Warszawy, Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, Muzeum Historii Żydów Polskich, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie, Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Niepodległości w Warszawie, Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza, Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie, Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja królów i Rzeczypospolitej, Muzeum  Łazienki Królewskie w Warszawie. Letnia Rezydencja króla Stanisława Augusta, Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa, Muzeum Przemysłu i Techniki NOT

Konferencja odbędzie się 24 września 2014 roku w Muzeum Narodowym w Warszawie 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy uczestnictwa w konferencji w charakterze słuchacza (w załączeniu) prosimy przesyłać na adres btichy@mnw.art.pl w terminie do piątku 19 września 2014. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy btichy@mnw.art.pl lub telefoniczny 22 629 50 60 z Barbarą Tichy lub Bożeną Pysiewicz. 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon zaproszenie_muzealna_eduakcja.pdf251.5 KB
PDF icon program_muzealna_eduakcja.pdf69.59 KB
Plik formularz.docx127.28 KB