Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Warszawska Nagroda Wychowawcza imienia Janusza Korczaka – termin zgłoszeń

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: wtorek, 24 czerwca, 2014 - 11:39
zaktualizowany: wtorek, 24 czerwca, 2014 - 12:47
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie promującym szkoły mające osiągnięcia w sferze wychowania. Zbliża się termin aplikowania o Warszawską Nagrodę Wychowawczą imienia Janusza Korczaka.

Konkurs adresowany jest do szkół, które w swoim systemie wychowawczym uwzględniają ideę szkoły otwartej, mądrej, przyjaznej i twórczej - szkoły zauważającej potrzeby uczniów i oczekiwania ich rodziców, potrafiącej wykorzystać kapitał społeczny, wrażliwej na specyfikę najbliższego środowiska. Jest to zarazem kolejny program m.st. Warszawy - obok Warszawskich Inicjatyw Edukacyjnych, Szkoły z pomysłem i WARSA i SAWY, adresowany do szkół budujących własną praktykę edukacyjną.

Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest wypełnienie odpowiedniego formularza - Karty zgłoszenia do Konkursu. Formularz jest dostępny na stronie internetowej www.edukacja.warszawa.pl zakładka Projekty i inicjatywy: Nagroda Korczakowska. Zachęcamy Państwa do udziału w konkursie. Termin zgłoszeń upływa 31 lipca 2014 roku.
 
Lipcowy termin składania wniosków ma ułatwić Państwu pogodzenie licznych obowiązków, wynikających z zakończenia zajęć dydaktycznych, z możliwością podsumowania wychowawczych osiągnięć szkoły. Szczegółowych informacji o konkursie udziela Ewa Listkowska - główny specjalista w Biurze Edukacji tel. 022 44 33 543, e-mail: elistkowska@um.warszawa.pl.

 

Mirosław Sielatycki
 
Zastępca Dyrektora Biura Edukacji
 

 

Źródło informacji: 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon ZARZĄDZENIE NR 4525201344.4 KB
PDF icon Informacja o nagrodzie30.28 KB
PDF icon Regulamin50.48 KB
Plik Formularz12.12 KB
PDF icon Prezentacja Nagroda wychowawcza597.09 KB