Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

II Warszawski Pozarządowy Tydzień Edukacyjny

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 27 czerwca, 2018 - 13:06
zaktualizowany: środa, 27 czerwca, 2018 - 13:06
II Warszawski Pozarządowy Tydzień Edukacyjny to wspólne przedsięwzięcie promocyjne organizacji pozarządowych skupionych w Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds.Edukacji i Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy.

W ramach II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego na terenie całej Warszawy organizacje pozarządowe poprowadzą warsztaty naukowe, wykłady z różnych dziedzin wiedzy, pokazy filmowe i teatralne, edukacyjne gry miejskie, wycieczki i wystawy, wszystko dla mieszkańców stolicy, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Wszystkie wydarzenia będą bezpłatne.

Na stronie: http://szkatulka.org/ zamieszczone zostało ogłoszenie o Konkursie na realizatorów projektów w ramach II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego. Zgłaszać się mogą jedynie organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Przeprowadzone zostaną dwa nabory:

I - w terminie od 25 czerwca do 9 lipca 2018 r.,

II - w terminie  od 24 sierpnia do 7 września 2018 r. W zakładce II WPTE: http://szkatulka.org/II-WPTE.php znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące Konkursu i organizowanego II Warszawskiego Pozarządowego Tygodnia Edukacyjnego.


 

Autor treści: