Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Projekt badawczy nt. systemu diagnozowania zdolności uczniów

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: środa, 24 lutego, 2021 - 15:23
zaktualizowany: środa, 24 marca, 2021 - 12:38
Zapraszamy nauczycieli do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym procesu diagnozowania uczniów zdolnych w szkołach posiadających Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA

Dziękujemy warszawskiej sieci szkół wspierających uzdolnionych za dotychczasowe zaangażowanie i zapraszamy do udziału w drugim etapie projektu badawczego nt. systemu diagnozowania zdolności uczniów, realizowanego przez Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej (APS) wśród szkół posiadających Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA.

W plikach do pobrania dostępny jest list przewodni prowadzącej badanie, p. Dominiki Bardzińskiej z APS, z prośbą o wypełnienie tematycznego kwestionariusza ankiety, dostępnego do 31 marca br. pod linkiem:  https://forms.gle/tVL2BgsKA1j1urm6A 

Ankieta adresowana jest do liderów i członków szkolnego zespołu wspierania uzdolnionych, jak również pozostałych nauczycieli, zainteresowanych tematem w Państwa szkole.
Odpowiedzi posłużą wyłącznie zanonimizowanym opracowaniom statystycznym.

Planowanym efektem końcowym prowadzonego procesu badawczego jest konstrukcja recenzowanego modelu diagnozy zdolności, dostosowanego do realnych możliwości i specyfiki środowiska szkolnego.

 

Pliki do pobrania: 

ZałącznikWielkość
PDF icon List przewodni2.27 MB