Formularz wyszukiwania

Miasto Stoleczne Warszawa

Dziesiatki miejsc na poranne spacery

Honorowe Wyróżnienie Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem" w roku szkolnym 2015/16

  • Powiększ
  • Zwykły
  • Pomniejsz
Bookmark and Share
opublikowany: czwartek, 28 stycznia, 2016 - 14:16
zaktualizowany: czwartek, 28 stycznia, 2016 - 14:25
Zachęcamy do zapoznania się z terminarzem wydarzeń związanych z Honorowego Wyróżnienia Prezydenta miasta stołecznego Warszawy „Szkoła z pomysłem",

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół, Nauczyciele!

zgodnie z Regulaminem przyznawania Honorowego Wyróżnienia Prezydenta miasta stołecznego Warszawy „Szkoła z pomysłem" Dyrektor do 5 czerwca każdego roku składa formularz wniosku w wersji elektronicznej i papierowej oraz prezentację multimedialną dotyczącą realizacji działania w danej kategorii konkursowej. Dokumenty należy złożyć w wersji elektronicznej i papierowej do Burmistrza dzielnicy właściwej dla lokalizacji szkoły lub w przypadku szkoły specjalnej, do Dyrektora Biura Edukacji.

Szkoły mogą ubiegać się o przyznanie tytułu w pięciu kategoriach:

  • Szkoła z pomysłem na uczenie,
  • Szkoła z pomysłem na kulturę,
  • Szkoła z pomysłem na wspieranie uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych,
  • Szkoła z pomysłem na aktywność społeczną,
  • Szkoła z pomysłem na...

"28 kwietnia 2016 r. w godz. 14.30 – 17.00, w Warszawskim Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń ul. Stara 4 odbędą się konsultacje zbiorowe dla przedstawicieli szkół ubiegających się o HONOROWE WYRÓŻNIENIE PREZYDENTA M.ST. WARSZAWY „Szkoła z pomysłem"

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane założenia projektu oraz omówione zasady przygotowania wniosku. Taki tryb ułatwi Państwu pracę nad dokumentem, który spełniać powinien zarówno wymogi formalne jak i merytoryczne.

Informacji w sprawie spotkania udziela Pani izabela.witczak@wcies.edu.pl

Życzymy kolejnych nowatorskich pomysłów nagrodzonych Honorowym Wyróżnieniem Prezydenta m.st. Warszawy „Szkoła z pomysłem”.